Umývanie okien demineralizovanou vodou

Demineralizovaná voda je voda, z ktorej boli odstránené minerály a prípadne aj iné nečistoty. Týmto procesom sa dosiahne čistá a číra voda bez stopových minerálov, ktorá je ideálna na umývanie okien. Vďaka tomu, že neobsahuje minerál nezanecháva škvrny, bodky ani šmuhy po vyschnutí, čo výrazne zlepšuje estetický vzhľad okien.

Ako to celé funguje?

Voda prechádza 3-stupňovým systémom reverznej osmózy a deionizácie:

 • Reverzná osmóza

 • Pokročilý proces úpravy vody, pri ktorom je voda tlačená pod tlakom cez polopriepustnú membránu. Vysoko efektívne a ekonomické, RO odstraňuje až 98% rozpustených pevných látok z dodávanej vody.

  • Deionizácia

  • Špeciálna iontomeničová živica sa používa na odstránenie všetkých zostávajúcich nečistôt, aby sa voda dostala na 0 ppm.

   • Uhlíkový filter

   • Vysoko účinné pri odstraňovaní chlóru, sedimentov a prchavých organických zlúčenín (VOC) z vody.

    Čo s tvrdou vodou?

    Pre ešte lepší výsledok čistenia okien demineralizovanou vodou používame prietokový zmäkčovač vody. Tento systém je potrebný hlavne v oblastiach s veľmi tvrdou vodou.

    null

    Umývanie okien vo výške zo zeme

    So systémom na umývanie okien pomocou demineralizovanej vody je možné umývať okná zo zeme až do výšky 15 metrov. Pomocou ľahkej teleskopickej tyče demineralizovanú vodu dostaneme na okná vo výškach.

    Takýmto spôsobom dokážeme firmám a domácnostiam ušetriť peniaze za prenájom plošiny.

    Príklady využitia systému na umývanie demineralizovanou vodou

    Umývanie okien v domácnosti

    Umývanie okien v domácnosti pomocou demineralizovanej vody je účinný a šetrný spôsob, ako dosiahnuť lesklý a bezšmúhový výsledok.

    Komerčné budovy a haly

    Systém umožňuje oknám dosiahnuť dokonalý lesk a bezchybnú priehľadnosť, čo je obzvlášť dôležité pre prezentáciu profesionálneho a prívetivého dojmu vašej spoločnosti. Okrem toho, použitie demineralizovanej vody je aj šetrné k životnému prostrediu, pretože sa pri čistení nevyužíva chémia a minimalizuje sa odpad z plastových fliaš alebo iných obalov.

    Nádvoria

    Mnohé budovy majú nádvoria neprístupné pre vozidlá. S naším systémom jednoducho prejdeme bežnými dverami, čo umožňuje čistenie okien a fasád z bezpečia zeme.

    Pešie zóny a zóny so zákazom parkovania

    Moderné centrá miest majú zvyčajne veľké pešie zóny, kde majú vozidlá zákaz alebo sú čoraz ťažšie zaparkovateľné a to predstavuje problém pre umývanie okien. Umývanie okien či výkladov pomocou demineralizovanej vody je za týchto okolností ideálne riešenie, pretože je rýchlejšie, efektívnejšie a jednoduchšie.